Reklama

Život dnes není lehký

Svět se díky pandemii koronaviru mění. Sáhli jsme si na dno svých sil a mnozí z nás ztratili své drahé. Stát se snaží prostřednictvím opatření, byť nás často omezujících, zabránit šíření onemocnění COVID-19. Doufejme, že tyto kroky se daří a stav se pomalu zlepšuje. Co bude dál, nikdo nedovede odhadnout. Dobrovolné testy, které mají být zdarma pro všechny před Vánocemi, jsou jedním z kroků, které lze vnímat pozitivně. Svět čeká, zda pomohou nabízené vakcíny.

Každá snaha, která pomůže, je kladným počinem. Jen na nás je, zda dokážeme respektovat pokyny odborníků, a tím napomáhat, abychom zabránili nové expanzi této pandemie. Mnoho dobrovolníků, hasičů, vojáků, lékařů a sester si v rámci záchrany životů sáhlo až na dno svých sil. Každý z nás má ve svém okolí někoho, kdo pomoc potřebuje - senioři, matky samoživitelky, handicapovaní, ti všichni si náš zájem zaslouží. Lidská soudržnost je v této nelehké době velmi důležitá. I když se stav pandemie zlepšuje, buďme i nadále opatrní.

Miloslava Vostrá, poslankyně (KSČM) a předsedkyně rozpočtového výboru Poslanecké sněmovny


Jak hodnotíte tento článek? (1 - nejhorší, 7 - nejlepší)

Hodnocení: 6.8, celkem 307 hlasů.

Miloslava Vostrá

Diskuse k článku

Vážení čtenáři, chcete-li se zapojit do diskuse, prosíme vás o dodržování slušného vystupování. Příspěvky, které budou obsahovat sprosté výrazy, smažeme.


Reklama
Reklama
Podrobné hledání
--
Reklama

Reklama

Vydává Futura a.s., Politických vězňů 9, 111 21 Praha 1.
Telefony - ústředna: 222 897 111, sekretariát: 222 897 256.
Email: internet@halonoviny.cz, ISSN 1210-1494.